Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0