Movies
Ratings
508
AmélieRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
A Walk in the CloudsRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 4.0