Movies
Ratings
51
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0