Movies
Ratings
512
WhiplashRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Tremors 3: Back To PerfectionRated ★ 3.0
Flight of the Living Dead: Outbreak on a PlaneRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.0
American PieRated ★ 2.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
How the Lack of Love Affects Two MenRated ★ 1.5
Short TimeRated ★ 2.5