Movies
Ratings
382
SplitRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5