Titles you rated
Hello My TeacherRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0