Movies
Ratings
727
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Inside the Mind of a CatRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Look AwayRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 1.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
TarotRated ★ 1.5
SawRated ★ 4.0
No Way UpRated ★ 1.5
FallRated ★ 3.5
Don't MoveRated ★ 2.0