Series
Ratings
130
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Bake Squad Season 1Rated ★ 4.0- Bake Squad Season 2Rated ★ 4.0