Movies
Ratings
396
The Exit 8Rated ★ 4.0
Like Nothing HappenedRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0