Titles you rated
ActressesRated ★ 1.0
DittoRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0