Titles you rated
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
HockneyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
Breaking the WavesRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5