Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.5
Eternal LoveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Meteor GardenRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- CarruselRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5