Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Batman: Under the Red HoodRated ★ 3.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
No Mercy for the RudeRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The General's DaughterRated ★ 3.5
The GetawayRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 3.5
In the Line of FireRated ★ 3.5
Never Ending StoryRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.5
A FamilyRated ★ 4.0