Movies
Ratings
263
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5