Titles you rated
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Birth of The Drama KingRated ★ 2.5
Word of HonorRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 1.5
VincenzoRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Tell Me What You SawRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0