Movies
Ratings
409
AuditionRated ★ 4.0
The Sea InsideRated ★ 3.5
SickoRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 0.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.0