Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5