Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0