Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
Red NoticeRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Love Yourself in SeoulRated ★ 5.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.0
No Time to DieRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0