Titles you rated
- WishRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.0
PredestinationRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0