Series
Ratings
154
Trigun StargazeRated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5