Movies
Ratings
80
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
AppleseedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0