Titles you rated
The BouncerRated ★ 2.5
FrontierRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
iBoyRated ★ 2.5
Redcon-1Rated ★ 1.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
The OutsiderRated ★ 2.5
ThunderballRated ★ 2.5
Trade Your LoveRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.5