Titles you rated
Plage -Share House for Losers-Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0