Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 2.0
KarnevalRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- IS <Infinite Stratos> 2Rated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 3.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Sailor Moon RRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.5