Movies
Ratings
918
DuneRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
The Point ManRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5