Titles you rated
All InRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5- Money Heist Season 5Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5