Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Lumberjack the MonsterRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 0.5
GreyhoundRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
FinchRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.5- The 08th MS Team: Last ResortRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.0