Titles you rated
- Rising Impact Season 2Rated ★ 3.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
RookiesRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 4.0- Black PeanRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 3.0