Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.5