Movies
Ratings
308 The PriestsRated ★ 4.0 The PriestsRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
 Ice BarRated ★ 3.0 Ice BarRated ★ 3.0
 Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5 Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5
 The Smurfs 2Rated ★ 2.5 The Smurfs 2Rated ★ 2.5
 Stormy NightRated ★ 3.0 Stormy NightRated ★ 3.0
 RobotsRated ★ 3.0 RobotsRated ★ 3.0
 The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0 The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0 Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
 Monster HouseRated ★ 3.0 Monster HouseRated ★ 3.0
 The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0 The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0 Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
 Men in Black IIRated ★ 3.0 Men in Black IIRated ★ 3.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 CarsRated ★ 2.0 CarsRated ★ 2.0
 MadagascarRated ★ 3.0 MadagascarRated ★ 3.0
 Despicable MeRated ★ 3.0 Despicable MeRated ★ 3.0
 The Passion of the ChristRated ★ 4.0 The Passion of the ChristRated ★ 4.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0