Series
Ratings
100 The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5 The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
 My PrincessRated ★ 3.5 My PrincessRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0 High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0
 MomRated ★ 3.5 MomRated ★ 3.5
 The Thousandth ManRated ★ 4.0 The Thousandth ManRated ★ 4.0
- Korean Ghost StoriesRated ★ 2.5
 TV Novel Dear My SisterRated ★ 3.0 TV Novel Dear My SisterRated ★ 3.0
 Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.0 Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.0
 Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0 Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
 My Dear CatRated ★ 4.0 My Dear CatRated ★ 4.0
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
 Idle MermaidRated ★ 3.0 Idle MermaidRated ★ 3.0
 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0 My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
 Melody of LoveRated ★ 3.0 Melody of LoveRated ★ 3.0
 Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0 Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
 I Do, I DoRated ★ 3.0 I Do, I DoRated ★ 3.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
 Princess AuroraRated ★ 3.0 Princess AuroraRated ★ 3.0