Movies
Ratings
194
Attila MarcelRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
CartRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Red CarpetRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 1.0