Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5