Movies
Ratings
93
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TracersRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0