Titles you rated
Big EyesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
MommyRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5- NudlnudeRated ★ 1.0
Still AliceRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0