Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5