Titles you rated
- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 2.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 0.5
Unexpected BusinessRated ★ 0.5
Youn's StayRated ★ 1.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 0.5
Lee's Kitchen AloneRated ★ 2.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 3.0- 삼시세끼 LightRated ★ 0.5
Crime TriviaRated ★ 3.5
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
Super Band Season 2Rated ★ 1.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 1.0
Super BandRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5- Good PeopleRated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 0.5