Titles you rated
The PreyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.0
North FaceRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 4.0
BlitzRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 2.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
A Cruel AttendanceRated ★ 2.0
AliRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 1.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.0