Titles you rated
Into the StormRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
TangledRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0