Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0