Series
Ratings
41
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
MamaRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0