Movies
Ratings
657
Temple GrandinRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
BIGBANG MADERated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0