Movies
Ratings
73
Man of SteelRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0