Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
TemptationRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.5
- The LoverRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.0