Movies
Ratings
1075
AlienoidRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The ProgramRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.0