Movies
Ratings
243
No Country for Old MenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Hardcore HenryRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
PKRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0- One Minute for ConductorsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
OculusRated ★ 1.5
FilthRated ★ 3.0