Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
SawRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5