Movies
Ratings
23
August RushRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0