Titles you rated
Tears in the AmazonRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
- Tears of AfricaRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5